LOADING

Technolog / Główny specjalista

Wybierz plik
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Organizacja i kierowanie realizacją zatwierdzonych zadań produkcyjnych i technologicznych
  • Kontrola i analiza procesu technologicznego
  • Kontrola jakości produkcji, prawidłowego sortowania, analiza przyczyn powstawania wad i działania mające na celu ich eliminację
  • Zabezpieczenie środków techniczno-materiałowych do wykonania zadań
  • Organizacja i prowadzenie dokumentacji
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (badania laboratoryjne, dostawcy urządzeń i surowców)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane: inżynieria materiałowa lub technologia chemiczna
  • Doświadczenie min. 1 rok na samodzielnym stanowisku technologa w branży ceramicznej lub pokrewnej
  • Znajomość j. angielskiego (dokumentacja)
  • Samodzielność, umiejętność dobrej organizacji pracy i kierowania pracą innych
  • Mile widziana znajomość AutoCad
  • Możliwość odbywania kilkudniowych podróży służbowych zagranicę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie stałe oraz premie
  • Pracę w godz. 8-16.00 od poniedziałku do piątku
  • Możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności