LOADING

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Wybierz plik
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Praca w terenie i stacjonarna – oddział hurtowni motoryzacyjnej
  • Obsługa klientów (sklepy, hurtownie, warsztaty),
  • Przygotowywanie ofert, fakturowanie, rozwiązywanie problemów, obsługa posprzedażowa (transport, reklamacje), monitorowanie wyników,
  • Poszukiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji, tworzenie ofert i budowanie relacji z klientami,
  • Realizowaniem polityki sprzedażowej produktów firmy,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Bezpośrednie raportowanie wyników do Dyrektora Handlowego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki mechaniczne),
  • Praktyczna znajomość branży automotive( w szczególności części samochodowych),
  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku jako handlowiec w branży motoryzacyjnej,
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej uruchomienia,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Biegła umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + marża od obrotu),
  • Pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy ( laptop, telefon, samochód służbowy),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Dużą swobodę stanowiska pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres e-mail aneta.berowska@jobme.pl (w tytule prosimy o wpisanie nazwy stanowiska).