LOADING

Analityk modeli ekonometrycznych

Wybierz plik
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 128 MB.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Analityka modeli ekonometrycznych / analityka statystycznego

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Przekształcanie milionów danych w informacje umożliwiające Klientowi wsparcie ich decyzji biznesowych.
  • Realizację projektów doradczych w obszarze modeli mix marketingowych.
  • Identyfikację i wdrożenie usprawnień w prowadzone procesy.
  • Dzielenie się wiedzą i wspieranie Młodszych Analityków podczas pracy projektowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowe w zakresie modelowania ekonometrycznego.
  • Pasja do danych, analiz i nowych technologii.
  • Umiejetności pracy projektowej / zespołowej.
  • Umiejetności pracy pod presją czasu.
  • Język angielski – biegły.

Oferujemy:

  • Przygotowanie do pracy.
  • Międzynarodowy zespół współpracowników oraz Klientów.
  • Pracę u lidera w swojej dziedzinie.
  • Organizację nastawioną na partnerstwo w relacjach.
  • Umowę o pracę, wynagrodzenie i wszystkie inne pakiety, które dziś nazywamy standardem korporacyjnym 🙂